Druka

No papīra līdz metāla apdrukai

Fleksodruka


Šobrīd ar fleksogrāfiju piedāvājam visplašākās iespējas pārtikas iepakojuma, pašlīmējošo etiķešu drukas segmentā, vidēja un liela apjoma pasūtījumiem. Šī drukas tehnoloģija ļauj veikt apdruku uz ļoti plaša materiālu klāsta, izmantojot ātri žūstošas krāsas uz spirta vai ūdens bāzes, kā arī UV krāsas. Nodrukātais materiāls tiek sagatavots ruļļos, sagrieztas nepieciešamajos izmēros un sakomplektēts pēc klienta vēlmēm. Kvalitāte un precizitāte – tas ir būtisks risinājums perfekta rezultāta sasniegšanai. 2016. gadā iegādātā jaunākās paaudzes unikālā drukas iekārta Heidelberg Gallus ECS 340 šobrīd ir vienīgā Baltijas valstīs, un tā sniedz iespēju elastīgā iepakojuma apdrukāšanai un piedāvā daudz sarežģītākus drukas uzdevumu risinājumus visaugstākajā kvalitātes līmenī. Iekārtas granīta kodols nodrošina augstas precizitātes druku bez vibrācijas, darbojoties pat ar maksimālo ražošanas ātrumu 165m/min. Gallus ESC 340 tehniskās iespējas ļauj drukāt ar minimālām ekspluatācijas izmaksām un šobrīd tā ir visveiksmīgākā iekārta savā klasē.

Tehniskie parametri
340 Drukas
platums mm
2,7 Drukas
ātrums m/s
8 Sekciju
skaits
Aplūkojiet drukas un pēcapstrādes paraugus

Litogrāfija


Specializējoties iepakojuma ražošanā piedāvājam klientiem arī augstas kvalitātes litogrāfiju – UV ofseta druku uz pārtikas skārda lokšņu materiāliem, kā arī piedāvājam metāla lokšņu lakošanu. Apdrukai iespējamais skārda biezums ir 0,14÷0.40mm.

Tehniskie parametri
B1 Drukas
formāts
60 Loksnes
minūtē
2 Sekciju
skaits
Aplūkojiet drukas un pēcapstrādes paraugus

Ofsetdruka


Šajā tehnoloģijā drukājam, izmantojot gan pamatkrāsas CMYK, pilnu Pantone krāsu paleti ar zelta, sudraba un citām metālikas krāsām, piedāvājot produkciju ar smalku detaļu, precīzu krāsu toņu atveidošanu augstā kvalitātē. Nodrukāto materiālu iespējams pārklāt arī ar UV laku, kas piedod attēlam mirdzumu un spīdumu, palielina kontrastu un krāsu piesātinājumu. Ofsetdrukas priekšrocība ir ātrs drukas temps, augsta produkcijas kvalitāte, rentabilitāte un iespēja izmantot dažāda veida un blīvuma kartonu, papīru un citu piemērotu materiālu gan ruļļos, gan loksnēs.

Tehniskie parametri
B2 Drukas
formāts
250 Loksnes
minūtē
6 Sekciju
skaits
Aplūkojiet drukas un pēcapstrādes paraugus

Pēcapstrāde

Piedāvājam apdrukāto materiālu precīzus un augstas kvalitātes visplašākos pēcapstrādes kompleksos risinājumus

Mūsu kontakti

Selgas iela 1k, Roja,
Rojas pagasts,
Rojas novads, LV-3264
+ 371 63 291 260