Drukas pēcapstrāde

Piedāvājam apdrukāto materiālu precīzus un augstas kvalitātes visplašākos pēcapstrādes kompleksos risinājumus

Aukstspiedes folija

Aukstspiedas tehnikā speciāla folija ar spiedienu tiek pielīmēta pie drukas materiāla, kuru pēc tam iespējams arī apdrukāt. Fleksogrāfijā druku kombinējot ar aukstspiedes folijas tehniku iespējams iegūt ļoti smalku un precīzu spīdīgu detaļu attēlojumu, kā arī caurspīdīgajiem materiāliem nodrošināt maksimāli blīvu krāsas klājumu un zemu fona caurspīdīgumu apdrukātajiem laukumiem, tādejādi piešķirot produktiem papildus košumu un labāku izskatu veikalu plauktos.

Karstspiede un dobspiede

Karstspiedes tehnikā attēls tiek iegūts ar karstu klišeju iespiežot materiālā metālisku foliju. Folijām piedāvājam plašu toņu klāstu, no zelta un sudraba, līdz zilam, zaļam un citām krāsām, kā arī matētu, glancētu un perlamutra foliju variācijas.

Dobspiedes tehnikā iespējams panākt apdrukātā materiāla atsevišķu detaļu vai lielāku laukumu virsmas reljefu ar izspiedumu uz āru, iekšu, vai kombinēt abus reljefus, panākot apdrukātā materiāla detaļu akcentēšanu. Elegantus akcentus iespējams panākt reljefus kombinējot ar UV izlakošanu.

Sietspiede un izlakošana

Mēs izmantojam automatizēto sietspiedes un izlakošanas līniju, kura nodrošina precīzu un ātru darba procesu. Šāds automatizētais risinājum ir ļoti efektīgs un piemērots lielam skaitam iepakojuma etiķešu pēcapstrādē. Nodrukātais materiāls mašīnā tiek padots apstrādes no ruļļiem un tālāk atkal uztīts atpakaļ ruļļos, jau pēc klienta parasībām sagriestā un sašķirotā veidā.

Papīra drukas pēcapstrādes

Apdrukātā papīra izstrādājumu pēcapstrādē piedāvājam sarežģītu formu izciršanu, dažādus locīšanas veidus, bigošanu, līmēšanu, daudzlapu izdevumu šķirošanu, komplektēšanu un brošēšanu gan ar skavām, gan un termolīmi un pēc nepieciešamības arī cieto iesējumu. Piedāvājam nodrukāto materiālu laminēšanu ar matēto un glancēto laminātu, veikt lakošanu ar disperso un UV lakām, kā arī citus pēcapstrādes veidus pēc klientu prasībām.

Drukas iespējas

Piedāvājam apdrukāto materiālu precīzus un augstas kvalitātes visplašākos pēcapstrādes kompleksos risinājumus

Mūsu kontakti

Selgas iela 1k, Roja,
Rojas pagasts,
Rojas novads, LV-3264
+ 371 63 291 260